Cart
0 Items in cart € 0,00
Login
Davis Cup Hospitality tickets

Davis Cup Hospitality Tickets

Premium Tickets
For all sessions we can offer Premium Tickets on an individual base. Any quantity or session can be sold. These packages include:

  • Longside seats with excellent views over the centre court
  • Access to the VIP area all day
  • Premium quality catering service in the lounges on centre court
  • Unlimited drinks durtin the complete session in the VIP area
  • Court 2 and court 3 access included (regular tickets)

The prices listed are for VIP...

HOW WE ARE RATED

OUR CUSTOMERS RATE US 4.5/5!

Wednesday 20 November 2019
20
Wednesday November 2019
Afternoon vs 4.30pm - 10.30pm From € 350,00
Thursday 21 November 2019
21
Thursday November 2019
Afternoon vs 4.30pm - 10.30pm From € 350,00
Morning vs 10.30am - 4.30pm From € 425,00
Friday 22 November 2019
22
Friday November 2019
Afternoon vs 4.30pm - 10.30pm From € 425,00
Morning vs 10.30am - 4.30pm From € 425,00
Saturday 23 November 2019
23
Saturday November 2019
Afternoon vs 4.30pm - 10.30pm From € 490,00
Morning vs 10.30am - 4.30pm From € 490,00
Sunday 24 November 2019
24
Sunday November 2019
Final vs TBA From € 550,00

Please find below the schedule:

Monday 18 nov - Afternoon
Court 1 - Russia - Croatia
Court 2 - Italy - Canada
Court 3 - Belgium - Colombia

Tuesday 19 nov - Morning
Court 1 - Argentina - Chile
Court 2 - France - Japan
Court 3 - Kazakhstan - Netherlands

Tuesday 19 nov - Afternoon
Court 1 - Spain - Russia
Court 2 - USA - Canada
Court 3 - Australia - Colombia

Wednesday 20 nov - Morning
Court 1 - Argentina - Germany
Court 2 - Serbia - Japan
Court 3 - Great-Britain - Netherlands

Wednesday 20 nov - Afternoon
Court 1 - Spain - Croatia
Court 2 - USA - Italy
Court 3 - Belgium - Australia

Thursday 21 nov - Morning
Court 1 - France - Serbia
Court 2 - Germany - Chile
Court 3 - Great-Britain - Kazakhstan

Thursday 21 nov - Afternoon
Court 1 - Winner Group D - Winner Group F
Court 2 - Winner Group E - Winner Group C

Friday 22 nov - Morning
Winner Group A - Best 2nd

Friday 22 nov - Afternoon
Winner Group B - Best 2nd

Saturday 23 nov - Morning
Semi Final 1

Saturday 23 nov - Afternoon
Semi Final 2

Sunday 24 nov
Final